.

Ayça Ayşin Turan Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu

Ayça Ayşin Turan Kimdir - Karagül Dizisi Ada Kimdir Kaç Yaşındadır

ayça ayşin turan kimdir, ayça ayşin turan biyografi, ayça ayşin turan kaç yaşında, ayça ayçin turan kimdir, ayça ayşin turan dizileri, karagül dizisi ada kim, karagül dizisi ada kaç yaşında, karagül dizisi ada kim, karagül ada, karagül ada gerçek adı ne, karagül dizisinde ada karakterini canlandıran kim, ada kim karagül, ayça ayçin turan karagül dizisi,

KARAGÜL DİZİSİ ADA KİMDİR, RESİMLERİ, HAYATI

Fox TV'nin sevilen dizisi Karagül ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Her hafta yeni bölümleri ile ekranlarda olan Karagül dizisi izleyenleri ekran başına kilitliyor. Karagül dizisi başrollerinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Şerif Sezer gibi usta oyuncular yer alıyor. Karagül dizisi oyuncuları arasında usta oyuncuların yanı sıra genç oyuncular da dikkat çeken ve merak edilenler arasında yer alıyor.

Karagül dizisi Ada karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan dizi içerisinde adından söz ettiren oyuncular arasında yer alıyor. Sizlere bu yazımızda Karagül dizisi Ada kimdir, Ayça Ayşin Turan kimdir ve kaç yaşındadır gibi hakkında merak edilenleri ve Ayça Ayşin Turan biyografisini paylaşacağız.

Ayça Ayşin Turan Kimdir

Karagül dizisi Ada karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan 25 Ekim 1992 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans eğitimine devam eden oyuncu ilk olarak Dinle Sevgili dizisinde tanınmıştır.
1,67 boyunca ve 45 kilo olan güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan oynadığı dizilerde büyük beğeni toplamış ve sevilen bir oyuncu olmuştur. Ayça Ayşin Turan şimdi Fox Tv'de yayınlanan Karagül dizisinde Ada karakterini canlandırıyor.

Ayça Ayşin Turan Rol Aldığı Diziler

- Karagül
- Sonbahar
- Affedilmeyen
- Hayal ve Gerçek
- Asi
- Dinle Sevgili
Bu biyografimiz de sinema ve dizi oyuncusu Ayça Ayşin Turan hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ayça Ayşin Turan ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Ayça Ayşin Turan kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?
Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 yılında dünyaya geldi. Dinle Sevgili dizisindeki başarılı performansı ile tanındı ve ün kazanmaya başladı.
Rol aldığı bazı diziler ve filmler; Dinle Sevgili, Asi, Son Bahar, Affedilmeyen, Hayal ve Gerçek, Karagül

Ayça Ayşin Turan Resimleri


Ayça Ayşin Turan Fotoğrafları

Ayça Ayşin Turan Resimleri

Ayça Ayşin Turan kim,Ayça Ayşin Turan biyografi,Ayça Ayşin Turan fotoğrafları resimleri,dizi,kimdir

Ayça Ayşin Turan Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.


BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler