.

KAÇAK GELİNLER DİZİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR - KAÇAK GELİNLER DİZİSİ


KAÇAK GELİNLER...


Star Tv yepyeni bir dizi ile daha yaza bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tüm diziler sezon finali yapmaya hazırlanırken kanallar ise tatile giren ve bu sene bitecek olan dizilerin yerine yenilerini izleyicinin beğenisine sunmaya devam ediyorlar.

Star Tv yeni dizilerine bir yenisi daha ekleyerek yazın en çok izlenen dizilerin başında olacağa benziyor. Star Tv Kaçak Gelinler adlı yeni dizisi ile Haziran aynda ekranlara gelmesinin haberini verdi. Kaçak Gelinler dizisi Star Tv de başlayacak ve yazın en gözde dizisi olacağa benziyor.

Başrollerini Seray Gürler, Eğe Aydan, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Romina Özipekiçi, Tarık Özenbaş gibi isimlerin paylaştığı kaçak gelinler dizisi konusu ile de oldukça dikkat çekmektedir. İzmir havalimanında 3 kaçan gelinin, yani birinin nikahtan birinin düğün salonundan birinin de gelinlik provasından kaçan 3 gelinin hayatlarını anlatacak olan kaçak gelinler dizisi ile ilgili bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.


Kaçak Gelinler Dizisi Oyuncuları Kimler

Kaçak Gelinler Seniha - Şenay Gürler
Kaçak Gelinler Müfit - Ege Aydan
Kaçak Gelinler Şebnem - Selin Şekerci 
Kaçak Gelinler Kainat - Deniz Baysal
Kaçak Gelinler Almilla - Açelya Topaloğlu 
Kaçak Gelinler Selim - Furkan Andıç 
Kaçak Gelinler Can - Fırat Altunmeşe
Kaçak Gelinler Özgür - Fırat Albayram
Kaçak Gelinler Ege - Cihan Yenici 
Kaçak Gelinler Arda - Tarık Özenbaş
Kaçak Gelinler Romina Özipekçi
Kaçak Gelinler Tuğçe Kıltaç


Star Tv Kaçak Gelinler Dizi Konusu Nedir

Biri gelinlik provasından, biri nikah masasından, biri düğün salonundan kaçan üç kadın; Almilla, Şebnem ve Kainat’ın hayatlarının aşkına yetişmek için gittikleri İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda yolları kesişir. Hayatı bir anda kesişecek ve kader ortaklıkları İstanbul’da da devam edecek, aşkı kovalayan üç kadının iç içe geçen hikayeleri, onları birbirine sımsıkı bağlayacaktır. İstanbul’a adım atar atmaz, hem de hiç farkında olmadan şöhret rüzgarına tutulan kızlarımız için hayli ışıltılı başlayan İstanbul macerası, giderek kabusa dönüşecek ve'Kaçak Gelinler'imiz, İstanbul duvarına toslayacaktır. Üstelik bu İstanbul serüveninde, hayallerindeki 'beyaz atlı prens'ler de onları hep hayal kırıklığına uğratır ve olaylar iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. İstanbul’un zorlu şartlarında 'yeni bir hayat' için kader birliği eden Kaçak Gelinler’i birbirinden komik ve hüzünlü günler beklemektedir. 'Hayatımın erkeği' arayışının sonu yok! 'Kaçak Gelinler' zamanla bu gerçekle yüzleşecektir.

 kaçak gelinler oyuncuları, kaçak gelinler dizi karakterleri, kaçak gelinler konusu, kaçak gelinler dizisi oyuncuları kimler, kaçak gelinler biyografiler, kaçak gelinler resimleri, kaçak gelinler modeller, kaçak gelinler dizisinde kimler var

kaçak gelinler dizi oyuncuları, kaçak gelinler dizisi, kaçak gelinler oyuncuları kimler, kaçak gelinler dizi konusu, kaçak gelinler ne zaman başlıyor, kaçak gelinler dizisi 1. bölüm izle, kaçak gelinler fragmanı izle, kaçak gelinler, kaçak gelin dizi oyuncuları, kaçak gelin dizisi konusu, kaçak gelinler hakkında bilgiler, yeni diziler, yeni çıkan diziler hangileri, star tv kaçak gelinler dizisi, kaçak gelinler karakter isimleri, kaçak gelinler dizisinde kim kimdir, kaçak gelinler dizi,
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler