.

Kocamın Ailesi Dizisi Tanıtım Fragmanı,Kocamın Ailesi Dizi Oyuncuları

Kocamın Ailesi Dizisi Tanıtım Fragmanı


Kocamın Ailesi Konusu Hakkında

Selen Seyven,  Yıldız Kültür,  Ayşenil Şamlıoğlu,  Zuhal Yalçın,  Gökhan Alkan


Yapımını Mia Yapım yapımcılığını Banu Akdeniz ' in üstlendiği, senaryosunu Nuray Uslu ve Verda Pars ' ın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Şafak Bal ' ın bulunduğu 'Kocamın Ailesi' adlı komedi dizisi 3 Temmuz Perşembe akşamı Fox TV ekranlarında başlıyor.

Dizinin kadrosunda Gökhan Alkan, Selen Seyven, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Şehsuvar Altaş, Füsun Kostak, Seray Kaya, Buse Arslan, Ahmet Kayakesen, Genco Özak, Zuhal Yalçın, Beren Gökyıldız ve Yeşim salkım ve Yıldız Kültür gibi isimler yer alıyor. 


Dizinin konusu 

Yonca, Tarık ' la evlenmezdi belki… Eğer Tarık ' ın annesi, babası, amcası, dayısı, teyzesi, ablası, yakını, uzağı, herhangi bir akrabası, bir yerde kökeni, birileriyle göbek bağı olsaydı. Her modern, çalışan genç kadının hayalidir ' çöpsüz üzüm ' bir koca bulmak. Yonca'nınki gerçek oldu.

Tarık, başarılı bir doktor, iyi kalpli bir insan, yakışıklı olduğu oranda karısına aşık bir koca... Küçük yaşta evlatlık verilmiş üstelik üvey ailesinden uzakta yaşayan, ' yalnız ' bir erkeği kim kaçırmak isterdi ki? Yonca ' da kaçırmadı zaten. Fazla uzatmadan birlikte televizyon karşısında oturup çekirdek çitleyebilecekleri bir ' çekirdek aile ' kurdular. Böyle de yaşlanacaklardı... Eğer Ar Apartmanı ' na taşınmasalardı.

Anası, danası, ablası, babası, bitirimi, hoppası, alabildiğine ve olabildiğine kalabalık, bir apartman dolusu ' geniş bir aile ' ydi Ar Ailesi. Tarık bu aileyi görür görmez keyiften, Yonca ise kederinden bayıldı. ' Kocasının Ailesi ' nden beter, bir apartman dolusu komşusu olmuştu. O komşular ki, daha ilk günden Tarık ' ı evlat, Yonca ' yı elkızı kabul ettiler. Ve bu kadarıyla da kalmadı. Yeni evli çifti asıl büyük sürpriz, hemen karşı dairelerinde pimi çekilmiş bir el bombası misali ilerleyen günlerde bekliyordu. 

Kocamın Ailesi,Kocamın Ailesi konusu,Kocamın Ailesi ilk bölüm,Kocamın Ailesi tanıtım,Kocamın Ailesi dizi oyuncuları, dizi tv,Kocamın Ailesi izleKocamın Ailesi Yorumları,Kocamın Ailesi Reytingleri,Kocamın Ailesi Özeti,Kocamın Ailesi Fragmanı,Kocamın Ailesi Son Bölümü,
Kocamın Ailesi Konusu,Kocamın Ailesi Oyuncuları,Kocamın Ailesi Teknik Ekibi,Kocamın Ailesi Yapımcısı,Kocamın Ailesi Yönetmeni,Kocamın Ailesi Senaristi,
Kocamın Ailesi Hangi Kanalda, Kaçta,Kocamın Ailesi Jenerik Müziği,Kocamın Ailesi Haberleri,Kocamın Ailesi Yazıları,
Kocamın Ailesi Resimleri,Kocamın Ailesi Videoları,
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler