.

OTEL DİVANE DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR - SHOW TV OTEL DİVANE DİZİSİ

OTEL DİVANE DİZİSİ...

Dizi bölümümüzde sizlere yeni başlayacak bir diziyi daha tanıtarak dizi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Yaz dizilerinin peş peşe ortaya çıktığı şu günlerde yeni çıkan dizilere katılan isim ise Otel Divane dizisi oldu.

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Otel Divane dizisi Temmuz ayı başında ekranlarda olacak. Otel Divane dizisi başrollerinde ünlü sanatçı Emre Altuğ ve Volkan Severcan'ın bulunduğu Otel Divane dizisi şimdiden merak uyandırmaya ve heyecanla beklenmeye başlamıştır.

Show TV Otel Divane dizisi oyuncuları arasında Emre Altuğ, Nefise Karatay, Volkan Severcan, Cem Kılıç, Yılmaz Gruda gibi isimler yer alıyor. Otel Divane dizisi konusu bir akıl hastanesinin otele dönüşmesi sonucu yaşanan komik olayları konu alacak. Otel divane dizisinin çekimleri Belgrad ormanındaki Bilezikçi Çiftliğinde gerçekleşmektedir.

Sizlere bu yazımızda yeni başlayan Otel Divane dizisinin oyuncuları kimler, Otel Divane dizisi konusu nedir gibi soruların sorulması ve Otel Divane dizisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için derledik.


Otel Divane Dizi Oyuncuları Kimler

Emre Altuğ
Volkan Severcan
Nefise Karatay
Cem Kılıç
Yılmaz Gruda
Burak Alkaş
Haldun Boysan
Ayça Abana,
Esra Sönmezer,
Birsu Demir,
Sümeyra Koç,
Cenk Acarlar,
Gökhan Yıkılkan


Otel Divane Dizi Konusu Nedir

Otel Divane dizi konusu iki yüz yıllık bir akıl hastanesinin, şenlikli bir butik otele dönüştüğü “Otel Divane”de Emre Altuğ ve Volkan Severcan iki kardeşi canlandıracak! Akıl hastanesi müdavimlerinin, bir şekilde kendilerini otel çalışanı olarak bulacağı dizide, otelin devamlı müşterilerinden biriyse küçük çaplı bir dolandırıcı; hem yeni gelen müşterileri, hem delileri ufak tefek dolandıran yaramaz karakteri ise Cem Kılıç canlandıracak! Kadronun küçük oyuncusu Birsu Demir ise dahi ‘Peri Divane’ olarak ekibin içinde yerini alıyor. 


otel divane dizisi, otel divane dizisi oyuncuları kimler, otel divane dizi konusu nedir, otel divane dizisindeki oyuncular kimler, otel divane oyuncu kadrosu, dizi oyuncuları, otel divane dizisi izle, otel divane dizisi karakter isimleri, otel divane dizisinde kim kimdir, otel divane dizisi hakkında bilgi, emre altuğun yeni dizisi, yeni başlayan diziler, otel divane dizi 1. bölüm izle, otel divane dizisi fragman izle, otel divane oyuncularının karakter isimler, otel divane, otel divane oyuncuları, otel divane ne zaman,bu yazı www.songuncel.blogspot'a aittir.
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler