.

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 ÇIKIŞ TARİHİ,SATIŞ TARİHİ,SATILACAK İLK ÜLKELER,FİYATI,ÖZELLİKLERİ

Galaxy Note 4, 25 Eylül tarihinde satışa sunulabilir

Galaxy Note 4, 25 Eylül tarihinde satışa sunulabilir.

 Samsung, Eylül ayında yeni üst seviye modeli Galaxy Note 4′ü duyuracak.


Akıllı telefon pazarının güçlü isimlerinden bir tanesi olan Samsung, bu sonbaharda oldukça önemli bir modelini gün yüzüne çıkartacak. Bu yeni modelin Galaxy Note 4 olarak adlandırılacağı kaydedilirken, serinin diğer modelleri gibi S-Pen ile farklı bir deneyim sunacak.
samsung-logo
Galaxy Note 4′ün tasarımı hakkında şu an için pek bir bilgi bulunmazken, teknik özellikleri için ise bilgiler gelmeye devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 4, AnTuTu sonuçlarında karşımıza çıkmıştı. AnTuTu’da iki farklı Galaxy Note 4 modeli yer alırken, bunlardan bir tanesinde yonga seti olarak dört çekirdekli işlemcili Qualcomm Snapdragon 805, diğerinde de Samsung’un kendi sekiz çekirdekli işlemcili modeli Exynos 5433 yonga seti yer almaktaydı.
Diğer özelliklerin ise 5.7″ büyüklüğünde 2560×1440 piksel Quad HD ekran, 3GB sistem belleği, 16GB/32GB dahili veri kapasitesi, 16MP arka kamera, 3.68MP ön kamera olması beklenirken, Google’ın Android 4.4.4 KitKat mobil işletim sistemi ile geleceği tahmin ediliyor.
Bu yeni akıllı telefon, önceki model gibi büyük ihtimal IFA 2014′de tanıtılacak. Bu sene de IFA Almanya Berlin’de Eylül başında gerçekleştirilecek. Ayrıca kaynaklardan gelen bilgiye göre tanıtımın ardından Galaxy Note 4′ün satışa sunulma tarihi ise 25 Eylül olacak.
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 ÇIKIŞ TARİHİ,SATIŞ TARİHİ,SATILACAK İLK ÜLKELER,FİYATI,ÖZELLİKLERi
Kaynak : Maxicep

BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler