.

Anasının Oğlu Yeni Dizi Kanal D'de Başlıyor

Anasının Oğlu

Anasının Oğlu Yeni Dizi fragman

Mardin’de yaşayan Derikfan Aşireti’nin ağası Cano Ağa’nın annesi; Sidar ana’nın bir torun istemesiyle başlayan hikayemiz, İstanbul’a kadar uzanır.  Sidar Ana kocası Abdo Ağa tarafından otuz yıl evvel terkedilmiş ve oğulları Cano ve Fırat’a hem annelik hem babalık yapmıştır.

Küçük oğlu Fırat, İstanbul’da eğitim alıp doktor olmuştur. Ailesinin kültüründen uzak bir hayata sahiptir. Büyük oğlu Cano ise, Derikfan Aşireti’ne ağalık yapan, o yörenin kültürüyle yoğrulmuş bir adamdır. Sidar Ana, bir torun sevdasıyla yanıp tutuşmaktadır ve eğer bir erkek torun dünyaya gelmezse ağalık mertebesi aşiret içinden başka bir aileye verilecektir.

Cano istemediği bir evlilik yaptığı Rukiye’den çocuk sahibi olamayınca annesi, Cano’ya kızıp küçük oğlu Fırat’ın yanına İstanbul’a gider. Cano da annesini geri getirmek için, sağ kolu olan Merdan ve Cüneyt’i ve hatta Rukiye’yi yanına alıp İstanbul’a doğru yola çıkar. Cano Uçakta yanyana oturduğu güzeller güzeli Lal’e oracıkta sırılsıklam aşık olur.  İstanbul’da oğlu Fırat’ın kapısına gelen Sidar Ana, Fırat’in aynı evde  beraber yaşadığı bir kadın olduğunu bilmez.

Fırat’ın sevgilisi, Güneydoğu gelini kriterlerine çok uzak olan Ece’yi evin hizmetçisi sanar. Durum böyle olunca Sidar Ana, bekar zannettiği diğer oğlu Fırat’a gözünü dikmiştir. Ona hayırlı bir kısmet, iyi bir gelin arayışı içine girer. Hemen evlendirip dokuz ay sonra erkek torununu kucağına almak en büyük isteğidir.  Diğer tarafta Cano, annesini eve dönmeye ikna ederken çıktığı yolda Lal ile tanışır ve aşık olur. Şans bu ya Lal birde Fırat’ın komşusu çıkınca Cano’nun heyecanı daha da artar. Fakat sonradan Lal’in Nişanlısı olduğunu öğrenmesiyle hayalleri yıkılır.

Derikfan Ailesi’nin bu karışık gündemi birde istifa ettiklerini öğrenmeleriyle daha da karışır. Fakat Cano ağa yine yılmaz. Her zaman yanında olan ve güçlü duran Sidar Ana’sıyla birlikte, Merdan ve Cüneyt’i de yanına alarak ‘Analı Oğullu Yöresel Tatlar’ adlı aile restoranını açmaya kara verirler. Herşey’in yoluna girdiğini düşünen Sidar Ana’nın otuz yıl evvel ‘Ekmek almaya gidiyorum, geleceğim’ diyen kocası Abdo ağa’nın ortaya çıkmasıyla tam bir kaos oluşur.  

Kaynak : Kanal D


 Anasının Oğlu İzle

Patik

Extra Tags : Anasının oğlu,Anasının oğlu izle,Anasının oğlu dizi oyuncuları,Anasının oğlu oyuncuları,Anasının oğlu fragmanı,Anasının oğlu fragman,Anasının oğlu yeni dizi,Anasının oğlu,dizi izle,diziler,Anasının oğlu kanal d,Anasının oğlu kanal ne zaman başlıyor,Anasının oğlu ne zaman başlıyor,Anasının oğlu yayın günü,Anasının oğlu yayın saati

BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

6 yorum

Yazıya yorum
26 Temmuz 2014 13:01 ×

Güzele benziyor, bakalım nasıl olacak.

Cevapla
avatar
26 Temmuz 2014 15:28 ×

Asla kaçırmam ben :))

Cevapla
avatar
hakan aytar
admin
26 Temmuz 2014 22:51 ×

her gün yeni bir dizi başlıyor bakalım bu nasıul mış

Cevapla
avatar
Adsız
admin
26 Temmuz 2014 23:07 ×

slogan güzelmiş "ne halimiz varsa gülün"

Cevapla
avatar
Orhan
admin
27 Temmuz 2014 16:29 ×

Malum yaz aylarındayız ve birçok dizi sezon finali yaptı. Bu gibi dönemlerde 3 günlük 5 günlük gelip geçici bir çok dizi çıkacaktır.

Cevapla
avatar
Kağan
admin
31 Temmuz 2014 15:46 ×

Güzle bir diziye benziyor.

Cevapla
avatar

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler