.

Erkekler Hangi Kokulardan (Parfümlerden) Hoşlanır

Erkekler Hangi Kokulardan(Parfümlerden) Hoşlanır      Merhaba, Bugün ki yazımızda sizlere erkeklerin hayatımızın bir parçası haline gelmiş ve gelecekte içlerinden birinin eşimiz olacağı erkeklerin hoşlandıkları kokular ve parfümler neler, erkekler en çok hangi kokulardan hoşlanır bu konulara değineceğiz.


İşte Erkeklerin En Çok Sevdikleri Kokular(Parfümler) Bunlar


Vanilya : Geçmişten günümüze erkeklerin en sık kullandığı bir kokudur. Erkeklerde cinsel etki yaratırken kadınlarda ise çekicilikte önemli rol oynuyor.


Tarçın : Erkekleri cezbetme konusunda kendini kanıtlamış bir kokudur. Çoğu erkek bu tür kokulardan pozitif yönde etkilendiğini sokak röportajlarında belirtmektedir.
Meyve kokuları : Yine yapılan bir sokak anketinde erkeklerin meyve kokularına da karşı koyamadıkları belirlenmiştir. Yaz aylarında ferahlatıcı ve serinlik hissi uyandıran merye kokularının erkekler üzerinde etki yaratacağı şüphesizdir.
Hindistan cevizi : Hindistan cevizi aromalı parfümler de erkekler için oldukça önemlidir. Hindistan ceviz aromalı parfüm kullanarak boyfridenizi etkileyebilirsiniz.
Bu Yazı kadinkadinablog.blogspot.com Adresi İçin Yazılmıştır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilmeden Alınamaz.

BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler