.

Güllerin Savaşı Dizi Oyuncuları Kimlerdir, Güllerin Savaşı Oyuncu Ekibi, Kanal D  Genç, cesur ve güzel. Kenar mahallede doğmuş, Sipahi Köşkü’nde büyümüş. Bahçıvanın kızı. Henüz 6 yaşındayken,‘Büyüyünce Gülfem Sipahi olacağım’ demiş. Bedeli ne olursa olsun!
Recep Gencer (Turgay TANÜLKÜ)

  Mert’in alkolik, dayakçı babası. Hayatı öfke ve yenilgi dolu bir adam.Çiçek Çelik (Feyza CİVELEK)

  Gülru’nun kardeşi, bahçıvanın en küçük kızı. Ailesinin gözbebeği, ta ki yanlış kişiye aşık olana kadar.Yonca Çelik (Zeynep KÖSE)

  Gülru’nun ablası. Pahalı zevkler, ünlü markalar, para, para, para... Tek istediği zengin bir koca!
Yener Yıldırım (Berk YAYGIN)

  Çelik Ailesinin başına gelmiş en kötü şey. Mesude’nin bencil, çıkarcı ve paragöz kocası.
Salih Çelik (Atilla ŞENDİL)

  Gülru’nun babası. Karısını zamansız kaybetmiş, kendini kol kanat gerdiği dört kızına adamış sevgi ve şefkat dolu ama yorgun bir yürek.Cihan Sipahi (Sercan BADUR) 

  Gülfem’in ‘talihsiz’ kardeşi. Acımasız bir çocuk oyununun kurbanı. Gözlerden uzak, tavan arasındaki dünyasında yalnızlığını paylaştığı tek kişi Gülru. Dostu, sırdaşı ve umutsuz aşkı Gülru.


Mert Gencer (Yiğit KİRAZCI) 

  Kenar mahallenin tatlı serserisi. Adı gibi mert olsa da bir baltaya sap olamamış. Cebinde hayalleri, hayallerinde ilk gözağrısı, büyük aşkı Gülru. Öl dese ölür ama büyü dese.. büyüyemez.


  En iyi arkadaşı da en amansız düşmanı da; aynalar olan kadın. Çarpıcı, klas ve tutkulu. Kibirli yalnızlığının altında kırık kalbi var. İki korkunun esiri; yaşlanmak ve kaybetmek

Güllerin Savaşı Gülru - Damla Sönmez (bahçıvanın kızı) 
Güllerin Savaşı Gülfem - Canan Ergüder (köşkün kızı) 
Güllerin Savaşı Ömer - Barış Kılıç 
Güllerin Savaşı Cihan - Sercan Badur
Güllerin Savaşı Çiçek - Feyza Civelek
Güllerin Savaşı Yonca - Zeynep Köse
Güllerin Savaşı Mert - Yiğit Kirazcı (Gülru’nun çocukluk aşkı)
Güllerin Savaşı Salih - Atilla Şendil
Güllerin Savaşı Mesude - Meltem Pamirtan
Güllerin Savaşı Yener - Berk Yaygın
Güllerin Savaşı Cahide - Serap Aksoy
Güllerin Savaşı Şevket - Arif Pişkin
Güllerin Savaşı Mebrure - Münire Apaydın
Güllerin Savaşı Taner - Uğur Kıral
Güllerin Savaşı Recep - Turgay Tanülkü
Güllerin Savaşı Naciye - Güzin Akın
Güllerin Savaşı Ayla - Pınar Afsar
Güllerin Savaşı Halide - Aslı İçözü

Güllerin Savaşı Dizi Oyuncuları,Güllerin Savaşı dizi ekibi,Güllerin Savaşı seti,Güllerin Savaşı kimler oynuyor,Güllerin Savaşı kadın oyuncular,Güllerin Savaşı kız oyuncular,Güllerin Savaşı kanal d,Güllerin Savaşı yeni dizi,Güllerin Savaşı dizi ekibi,Güllerin Savaşı dizide kimler var,Güllerin Savaşı dizi oyuncuları kimlerdir,Güllerin Savaşı kanal d yapım,Güllerin Savaşı yeni bölüm ne zaman,Güllerin Savaşı ne zaman başlıyor,Güllerin Savaşı izle,güllerin savaşı dizisi, güllerin savaşı dizisi konusu, güllerin savaşı dizi oyuncuları kimler, güllerin savaşı  başrol oyuncuları kimler, güllerin savaşı dizisinde kimler oynuyor, damla sönmezin yeni dizisi, damla sönmez hangi dizide oynayacak, güllerin savaşı dizisi damla sönmez, güllerin savaşı gülru, güllerin savaşı  oyuncuları kimler, güllerin savaşı oyuncu kadrosu, güllerin savaşı dizisi hakkında bilgi, güllerin savaşı dizisi ne zaman başlıyor, güllerin savaşı dizisi 1. bölüm izle, güllerin savaşı dizisi 1. bölüm fragmanı, güllerin savaşı başrol oyuncuları kimler, güllerin savaşı dizi, güllerin savaşı dizisi karakter isimleri, güllerin savaşı dizisinde kim kimdir, güllerin savaşı oyuncu isimleri, 
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler