.

Güllerin Savaşı(Gülfem Sipahi) Canan Ergüder Kimdir,Biyografisi,Fotoğrafları

GÜLLERİN SAVAŞI GÜLFEM (CANAN ERGÜDER) KİMDİR - CANAN ERGÜDER KİMDİR KAÇ

AŞINDA RESİMLERİ VE BİYOGRAFİSİ


GÜLLERİN SAVAŞI GÜLFEM...
Kanal D yeni dizilerini ve programlarını izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Kanal D nin yeni dizisi olan Güllerin Savaşı dizisi şimdiden merak edilip araştırılmaya başlandı.

Kanal D Güllerin Savaşı dizisi daha önceden Aşkta ve Savaşta ismi ile çıkacağı duyurulmuştu, fakat dizinin adı Güllerin Savaşı olarak değiştirildi. Yeni başlayacak olan Güllerin Savaşı dizisinin başrolünde Bir Aşk Hikayesi dizisinde Ceylan karakterini canlandıran güzel oyuncu Damla Sönmez yer alıyor.

Güllerin Savaşı dizisinin diğer oyuncularının arasında ise Barış Kılıç, Canan Ergüder, Sercan Badur, Feyza Civelek gibi isimler bulunuyor. Güllerin Savası dizisinin konusu genel olarak Damla Sönmez'in canlandırdığı Gülru karakterinin, babasının çalıştığı köşkte hayran duyduğu ve imrendiği Gülfem gibi olmak istemesini ve yaşanan olayları konu alacak.

Güllerin Savaşı dizisinin oyuncularını ve dizinin konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. İlerleyen günlerde Güllerin Savaşı dizisi oyuncularının biyografilerini burada bulabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem karakterini canlandıran Canan Ergüder kimdir, Canan Ergüder kaç yaşında boyu kilosu kaç, Güllerin Savaşı Gülfem kimdir kaç yaşındadır gibi soruların cevaplarını paylaşacağız.

GÜLLERİN SAVAŞI DİZİSİ OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ

Güllerin Savaşı Dizisi Gülfem Karakteri Kimdir

Canan Ergüder Kimdir
Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem karakterini canlandıran Canan Ergüder 15 Temmuz 1977 yılında İstanbul da doğmuştur. Eğitim hayatını Franklin and Marshall College`da tiyatro ve sosyoloji eğitimi alarak tamamlamıştır. New York Actors Studio Drama School`da oyunculuk için yüksek lisans yapmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılın`da Kanal D ekranların`da yayınlanan, başrollerin`de Bergüzar Korel ve Halit Ergenç`in rol aldığı Binbir Gece isimli sevilen dizi`de Eda karakterini canlandırarak yaşamıştır. 2009 yılın`da yine Kanal D ekranların`da yayınlanan ve bir çok izleyici tarafından severek seyredilen Bıçak Sırtı isimli dizi`de Serra karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

2010-2012 yılları arasın`da Türk Polisiye dizisi olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli sevilen dizi`de Esra rolün`de hayranları ile buluşmuştur. 2011 yılında Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm isimli sinema filminde Esra karakterini canlandırmıştır. 2011 yılına damgasını vuran Babam İçin isimli sinema filminde Mina karakterine hayat vermiştir. Son olarak 2014 yılı yaz sezonu dizileri arasında olan Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem karakteri ile sevenlerinin karşısına gelmeye hazırlanmaktadır.


Canan Ergüder Rol Aldığı Diziler

2014 - Güllerin Savaşı - Gülfem
2011 - Babam İçin - Sinema Filmi - Mina
2011 - Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm - Sinema Filmi - Esra
2010 - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi - TV Dizisi - Esra
2009 - Bıçak Sırtı - Serra
2007 - Binbir Gece - Eda


Canan Ergüder Resimleri  güllerin savaşı dizisi, güllerin savaşı dizi oyuncuları kimler, güllerin savaşı dizi oyuncu kadrosu, güllerin savaşı dizisinde kim kimdir, güllerin savaşı dizisi gülfem kim, güllerin savaşı dizisi gülfem karakterini canlandıran kim, güllerin savaşı dizisi gülfem, gülfem güllerin savaşı dizisi, güllerin savaşı dizisi gülfem fotoğrafları, güllerin savaşı gülfem resimleri, gülfem foto galeri güllerin savaşı, canan ergüder kimdir, canan ergüder kaç yaşında, canan ergüder biyografi, canan ergüder wikipedi, canan ergüder hakkında bilgi, canan ergüder boyu kaç kilosu kaç, canan ergüder hangi dizilerde oynadı, canan ergüder nereli  
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

1 yorum:

Yazıya yorum
Adsız
admin
20 Mayıs 2015 16:58 ×

Çok Güzel Bir Bayan :) Oyunculuğunu da seviyorum.

Congrats bro Adsız you got PERTAMAX...! hehehehe...
Cevapla
avatar

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler