.

Kaçak Gelinler,İZafet Kimdir,Tuğçe Kıltaç Kimdir,Resimleri,Fotoğrafları

KAÇAK GELİNLER DİZİSİ İZAFET...

Biyografi bölümümüzde sizlere dizi oyuncularını ve sevdiğiniz oyuncuları tanıtmaya ve merak edilen bilgilerini sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte bir çok dizi sezon finali yaparken, bir çoğu biterken, tabi yerlerini yeni diziler ve programlar almaya devam ediyor.
Dizilerin artması ile birlikte çoğalan dizi oyuncuları ise izleyici tarafından oldukça takip edilmeye ve merak edilmeye devam ediyor.

Star TV'de yeni başlayan Kaçak Gelinler dizisi oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Star Tv Kaçak Gelinler Dizisi konusu 3 gelinin, birinin nikah masasından, birinin gelinlik provasından ve birininde düğünden kaçması ile başlayan hikaye, bu 3 gelinin bir araya getirmeyi ve yollarının kesişmesini konu alacak.
Kaçak Gelinler dizi oyuncuları arasında olan Tuğçe Kıltaç hakkında bilgileri sizler için derledik. Kaçak Gelinler dizisi İzafet karakterini canlandıran Tuğçe Kıltaç kimdir, kaç yaşındadır, resimleri ve Tuğçe Kıltaç biyografisi gibi merak edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kaçak Gelinler Dizisi İzafet Karakteri Kimdir?


Tuğçe Kıltaç Kimdir

Kaçak Gelinler dizisinde İzafet karakterini canlandıran Tuğçe Kıltaç 16 Mart 1983 İstanbul doğumludur. Eğitim hayatını Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün`den mezun olarak sonlandırmıştır. 

Kaçak Gelinler dizisinde Tuğçe Kıltaç kaçak gelinlerin İstanbul da kaldıkların evin meraklı komşusu rolünü canlandırmaktadır. 

Bu diziden önce bir çok başarılı dizide rol alan Tuğçe Kıltaç ilk oyunculuk deneyimini 2002 yılın`da Sır Kapısı isimli isimli Tv dizisin`de yaşamıştır. 


Tuğçe Kıltaç Rol Aldığı Sinema ve Dizi Filmler

2002 yılı Sırlar Dünyası 
2004 yılın`da Emrah`ın başrol oyunculuğu yaptığı izlenme rekorları kıran Büyük Yalan isimli dizi`de Pınar karakterini canlandırmıştır.
2004 Saçsaça Başbaşa isimli Tv dizisin`de Ö zge karakterini canlandırmıştır.
2007 Benden Baba Olmaz isimli sevilen dizi`de Beyza rolünü üstlenmiştir.
2007 Kanal D`nin unutulmaz gençlik dizileri arasında olan Kavak Yelleri isimli dizi`de Selin`i canlandırmıştır.
2008 yılı Ece isimli yapımda Sema karakterine hayat vermiştir.
2008 yılın`da Atv ekranların`da yayınlanan başrollerin`de Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere`nin rol aldığı Ezel isimli sevilen dizi`de Rehber Öğretmen olarak 1. sezonda rol almıştır.
2010 yılı`nın en iyi en iyi sinema filmleri arasında olan Romantik Komedi isimli sinema filmin`de rol almıştır.
2010 yılın`da yayınlanmaya başlayan Yahşi Cazibe isimli dizi`de rol almıştır.

Başarılı oyuncu Tuğçe Kıltaç şimdilerde başrollerin`de Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Fırat Albayram gibi isimlerin rol aldığı Kaçak Gelinler isimli dizi`de rol almaktadır.

kaçak gelinler, kaçak gelinler oyuncuları kimler, kaçak gelinler konusu nedir, kaçak gelinler izafet karakteri, izafet kaçak gelinler, kaçak gelinler izafet, kaçak gelinler izafet resimleri, kaçak gelinler izafet gerçek ismi nedir, kaçak gelinler izafet gerçekte kimdir, kaçak gelinler izafet kaç yaşında adı ne, tuğçe kıltaç kimdir, tuğçe kıltaç resimleri, tuğçe kıltaç kaç yaşında, tuğçe kıltaç, tuğçe kıltaç foto galeri, tuğçe kıltaç hakkında bilgi, tuğçe kıltaç biyografi, tuğçe kıltaç twitter hesabı, tuğçe kıltaç iletişim, tuğçe kıltaç boyu kilosu kaç
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler