.

X Factor Star Işığı Yeni Jürisiyle Tekrardan Kanal D'de Başlıyor

X Factor yeni jürisiyle dönüyor!
X Factor Star Işığı yeni jüri üyeleriyle geri dönüyor!
12 star adayının 10 hafta boyunca Türkiye’nin yeni starı olabilmek için performans sergileyeceği X Factor Star Işığı 9 Temmuz Çarşamba akşamı ilk bölümüyle başlıyor. 10 Temmuz Peşrembe akşamı ise canlı yayınla eğlence devam ediyor... Yeni bölümleriyle X  Factor 21:00'de Kanal D’de ekrana gelecek. 

Müziğin “Hitman”i Sinan Akçıl, güzelliği ve sesiyle büyüleyen Atiye ve Eurovision birincisi Azeri şarkıcı Nigar Cemal ve ünlü klip yönetmeni Nihat  Odabaşı’nın jüri koltuğuna oturacağı “X Factor”  jürisi; yarışmada sadece değerlendirme ve eleme değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak.

Her jüri üyesinin bir kategoriyi temsil edeceği X Factor’de, sadece yarışmacılar değil jüri üyeleri de kendi kategorilerindeki yarışmacılardan birinin kazanması için mücadele edecek.

Haftada İki Gün Yayınlanacak!
X Factor finalleri haftada iki gün canlı yayınlanacak. Haftanın ilk yayınında yarışmacılar performanslarını sergileyecek, ikinci gün ise halk oylaması yapılacak.

Genç kızlar, genç erkekler, 27 yaş üstü ve grup kategorisinde mücadele edecek olan 12 yetenekli yarışmacıdan, her hafta en az SMS alanı programa veda edecek.

Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya, yeni bir stara sahip olacak...
Başlama Tarihi : 9 Temmuz Çarşamba 
Saat : 21:00
Kanal : Kanal D
Jüriler : Sinan Akçıl,Nihat Odabaşı,Nigar Cemal,Atiye

BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler