.

Samsung Galaxy NOTE 4 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Samsung Galaxy Note 4 hakkında yeni detaylar

Samsung tarafından 3 Eylül’de resmi olarak tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 4′ün donanımsal özellikleri hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıktı.


Samsung Galaxy Note 4 Resimleri
Samsung Galaxy Note 4

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un phablet alanındaki yeni amiral gemisi ürünü Samsung ‘ün yapım aşamasında olduğu bir süre önce ortaya çıktı ve o günden beri de telefonun donanımsal özellikleri hakkında bir çok iddia artıya atıldı. Şu ana kadar telefonun donanımsal özelliklerine dair net bilgiler ortaya çıkmamış olsa da, telefonun esnek bir ekrana sahip olacağı ve ekranının yaklaşık 5.7 inç büyüklüğünde olacağı sık sık gündeme gelen söylentiler arasındaydı.
Samsung Galaxy Note 4‘ün donanımsal özellikleri merak konusu olmaya devam ediyor olsa da, telefonun Eylül ayında Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2014 kapsamında resmi olarak görücüye çıkarılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 3 Eylül’de tanıtılacağı belirtilen Galaxy Note 4 için bekleyiş devam ederken, telefonun özellikleri hakkında yeni iddialar ortaya çıktı.
Çin medyasında yer verilen bu iddialara göre Samsung Galaxy Note 4‘ün donanımsal özellikleri arasında Quad HD çözünürlükte 5.5 inç dokunmatik ekran, Snapdragon 805 işlemci, 3 GB RAM, 4K video çekebilen 16 megapiksel arka kamera ve 3.7 megapiksel ön kamera yer alacak.
Kaynak : Mynet
 Samsung Galaxy NOTE 4 Özellikler

EkşiYazar

Extra Tags : samsung galaxy note 4 ile ilgili aramalar,samsung galaxy note fiyatı
samsung galaxy note özellikleri,samsung galaxy note 8,samsung galaxy note phones 4 u
samsung galaxy note mercadolivre,samsung galaxy note 3,samsung galaxy note inceleme
samsung galaxy note fiyatı teknosa,samsung galaxy note 3 fiyatı,samsung galaxy note 3 çıkış tarihi
samsung galaxy note 3 özellikleri,teknosa,samsung galaxy note 3 inceleme,samsung galaxy note 3 teknosa,samsung galaxy note 3 video,samsung galaxy note 3 youtube,samsung galaxy note 2,samsung galaxy note 3,samsung galaxy note 1,samsung galaxy note 10.1 özellikleri,samsung galaxy note 4,samsung galaxy note 8,samsung galaxy note 3 fiyatı,samsung galaxy note özellikleri
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler