.

Tanıtım Yazısının Siteler Ve Bloglar Açısından Önemi

Bloglar,Siteler İçin Tanıtım Yazsının Önemi ve Yapılışı
tanıtım yazısı,tanıtım yazısı yazdırma,hangi sitelerde yayınlanır,tanıtım yazısı nedir

Merhaba değerli kesikpeynir okuyucuları bugün ki yazımızda sizlere Tanıtım Yazısı,Faydaları,Pozitif Yönleri,Varsa Eksileri ve buna benzer bir çok konuda yardımcı olacağız.

Tanıtım Yazısı Nedir ?

Tanıtım yazısı, herhangi bir konuda gerek bir siteyi gerekse bir blogu veya facebook sayfasını tanıtım amaçlı konuyla alakalı yazılan uzun veya kısa yazılardır.

Tanıtım Yazısı Neden Yazılır ?

Tanıtım yazısı, herhangi bir ilgi alanına sahip olduğunuz yada herhangi bir konuda ve kelimede sitenizin yada blogspot sitenizin olması durumunda websitenizi yansıtan ve özelliklerinden bahseden yazılar olduğu için kariyer ve önünde hedefleri olan bloglar ve siteler için yazılması gerekmektedir.

Tanıtım Yazısının Faydaları Nelerdir ?


Tanıtım yazısının faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Tanıtım yazılarınızı yayınlattığınız sitelerin kalitesi ve değeri ne kadar yüksek ise sizin sitenizde yazdırılan ve yayınlattırılan tanıtım yazısı sayesinde gün geçtikçe o siteye yaklaşmaya başlayacaktır. Tanıtım yazılarınız siteniz ziyaretçi akını oluşmasına ve sitenizin bir çok birey tarafından farkedilerek takip odağına girmesine neden olur bu da sizin sitenizin değerinin ve kalitesinin günler ilerledikçe daha da artması demektir.

Tanıtım Yazısı Hangi Sitelere Verilmelidir ?


Tanıtım yazıları sitenizin konusuyla ve hedefleriyle alakalı bir sitede verilmesi önceliklidir. Fakat bu size gidip bütün sitelere tanıtım yazısı vermeniz anlamına gelmemesi gerekir. Tanıtım yazılarınızı siteniz ile doğrudan ilişkili ve değerleri yüksek olan sitelerde yayınlanması siteniz açısından yararlı olacaktır. Öte yandan örnek bir kategoride site verecek olursak, Teknoloji adına yayın yapan bir siteniz var ise bu sitenin tanıtım yazılarını Teknoloji Siteleri'nde yayınlatmanız faydalı ve yararlı olacaktır. Öte yandan teknoloji alanında hizmet veren sitenizin tanıtım yazılarını bir adult veya warez(Lisanssız,Sahte,Kopya İçerik) bir sitede yayınlamanız halinde sitenizin kalitesi düşecek google ve daha bir çok arama motorundan da sıralamanız düşecektir.


BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

1 yorum:

Yazıya yorum
Adsız
admin
31 Mayıs 2015 22:09 ×

Yararlı ve açıklayıcı bir yazı olmuş, teşekkürler.

Congrats bro Adsız you got PERTAMAX...! hehehehe...
Cevapla
avatar

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler