.

Uzun Bir İkişkide Seks İçin 6 Altın Değerinde Öneri


Seks hiç bir zaman beklediğiniz gibi olmaz. Ve her zaman herkes, filmlerde olduğu gibi seks yapmak zorunda değildir. Herkesin seksi ayrıdır, hepsi kendi içinde değişiktir.
Fakat bir ilişki içindeyseniz, durum daha farklıdır.
Herkes aynı kalmayacağı gibi, birisiyle olduğunuzda siz de değişebilirsiniz. Bunun içine sekste giriyor tabii ki.
İlişkinizle birlikte değişen seks, bazen sizi şaşırtabilir, hiç beklemediğiniz şeylere sebebiyet verebilir. İşte ilişki içinde yaşacağınız 7 seks çeşidi.

İlk seks
 
Uzun Bir İlişkide Yapacağınız 6 Çeşit Seks
Bu kişiyle daha önce seks yapmadınız, ilk defa yapacaksınız. Bir ilişkinin başındasınız ve her şey sizin için çok yeni ve çok heyecanlı. Her köşede yeni bir şey keşfeden dondurma dükkanındaki bir çocuk gibi hissediyorsunuz.
Planlanmış seks
 
Uzun Bir İlişkide Yapacağınız 6 Çeşit Seks
Bunu bir haftadır planlıyordunuz, özel bir gece olacağını biliyorsunuz. Yemeğe gittiniz, dışarı çıktınız, dans ettiniz ve eve gelip sevişececeksiniz. Tabii bu her zaman planladığınız gibi gitmez. Bazen ikiniz de çok yorgun olursunuz ve seks yapmak yerine yatar uyursunuz.
Unuttuğunuz bir tutkunun canlanma seksi
 
Uzun Bir İlişkide Yapacağınız 6 Çeşit Seks
Her zaman seks yaparken en iyi seksiniz olmayabilir. Fakat bir gün, unuttuğunuz bir tutku geri döner ve bunu saçma sapan bir şey yaparken fark edersiniz.

İşte böyle seksler asla unutulmaz.
Tembel seks
 
Uzun Bir İlişkide Yapacağınız 6 Çeşit Seks
Bazen aceleniz yoktur ve bütün gece berabersinizdir. Fakat yorgunluk, hızınızı engellemektedir. Sizde işi yavaş yavaş pişirirsiniz. Önce eller başlar, uzun öpüşmeler. Mercimeği fırına saatlerce verme hazırlıkları işi daha da heyecanlandırır.
İşe gitmeden önce çabuk çabuk
 
Uzun Bir İlişkide Yapacağınız 6 Çeşit Seks
İşe gitmeden önce yarım saatiniz vardır ve hemen seks yapmak istiyorsunuzdur. Kahvaltıyı atlarsınız, hemen, hızlı hızlı, acele etmeden takılırsınız.
İhtiyacınız olduğundan değil yapabilecek olduğunuzdan
 
Uzun Bir İlişkide Yapacağınız 6 Çeşit Seks
Bazen sadece iş olsun diye yaparsınız, ihtiyacınız olmaz. 

Kaynak : http://www.mynet.com/my/merve-guner/uzun-bir-iliskide-yapacaginiz-6-cesit-seks-1052638?utm_source=MynetHome&utm_medium=HaberAlani&utm_campaign=MynetHome-manset-alti
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler