.

Whatsapp'ta Engellendiğimi Görebilir Miyim ?

Merhaba arkadaşlar ekşi yazar olarak başlıkta sorumuza birden çok alternatifle cevap vereceğim.

beni engellerse nasıl görebilirim

Whatsapp'ta konuştuğunuz kişinin yada farklı bir kişinin sizi whatsapp kullanıcıları arasında engellediğini öğrenebilirsiniz. Bunun için herhangi bir program indirmenize veya bir web sitesine üye olmanız gerekmez.! Bunun için bir kaç yöntem var ve ben size onlardan bahsedeceğim.


   1. Whatsapp Profil Resminden; Arkadaşlar bu yöntemde eğer konuştuğunuz kişi yada tahmin ettiğiniz kişi sizin whatsapp kullanıcıları arasında profil resmi yok ise büyük bir ihtimal sizi engellemiştir. Eğer son görülme zamanı görüyor ve iletileriniz karşı tarafa iletilip yada okunuyorsa bu durum söz konusu değildir.

   2. Gönderildi;İletildi Ve Okundu Tıklarından;
Whatsapp'ta konuştuğunuz kişinin birden bire gönderdiğiniz hiç bir iletiyi almaması(iletilmemesi) ve okunmaması durumunda tamamen sizi engellemiş oluyor. Aksi bir durum olarak mesajı gönderdiniz ve iletildi yada okundu tıkı yanmadıysa hemen telaşa kapılmayın interneti olmayabilir, fakat eğer aradan 2-3 gün geçtiyse ve hala iletildi ve okundu tıkı yanmıyor aynı zaman da profil resmi yok ise sizi engellemiştir.

  3. Son Görülme Zamanından ;


engelli olup olmadığını öğrenme Whatsapp

Bu yöntem oldukça kolay ve kesin sonuç veren bir yöntemdir. Kişilerinizde kişinin profiline girerek son görülme zamanına bakabilirsiniz. Eğer bu zaman size gözüküyor ise sizi engellememiştir. Fakat bu özelliğin whatsapp kullanıcıları tarafından kapatılabildiği için du durum her seferinde sonucun engellemiş olacağı anlamına gelmez. Eğer kullanıcının whatsapp son görülme durumu gözükmüyor ve profil resmide yoksa aynı zaman da yazdığınız iletiler tek bir tıkta kalıyorsa kişi sizi engellemiştir.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere bir teşekkür yeterli :)
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

1 yorum:

Yazıya yorum
baran
admin
9 Temmuz 2015 00:24 ×

Birde son görüntülenmenizi kapattıysanız başkalarınınkini göremiyprsunuz. Tekrardan açmanız gerekiyor.

Congrats bro baran you got PERTAMAX...! hehehehe...
Cevapla
avatar

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler