.

Kara Sevda Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Nedir - Star Tv Kara Sevda Dizisi

Eylül ayında star tv de başlayacak olan KARA SEVDA dizisi startın yeni dönem sizilerinden bir tanesi. Başrollerinde Burak Özçivit'in oynadığı kara sevda dizisi eylül ayında izleyicisiyle buluşuyor. Öte yandan çekimleri devam eden dizisini ilk fragmanı da seyirciyle buluşturuldu.Kara Sevda Dizisi Konusu ;

Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı, şimdiden yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen "Kara Sevda" adlı dizinin ilk tanıtımı, geçtiğimiz akşam Star TV ekranlarından izleyiciyle buluştu. Maden ocağından görüntülerin yer verildiği tanıtım büyük merak uyandırdı.
BURAK ÖZÇİVİT MADEN MÜHENDİSİ! Burak Özçivit'in bir maden mühendisini canlandıracağı dizinin ilk sahnelerinin çekimleri Zonguldak'ta bir maden ocağında gerçekleşti.
Yönetmenliğini Hilal Saral’ın yapacağı, senaristliğini Anıl Eke ve Özlem Yılmaz'ın üstlendiği dizi; uzak dünyaların insanları Kemal (Burak Özçivit) ile Nihan'ın (Neslihan Atagül) mucizevi aşk hikayesini konu alacak.
 Yeni sezonun çok konuşulacak yapımları arasında yer alacak olan "Kara Sevda" dizisi Eylül ayında Star TV'de ekrana gelecek.
Kara Sevda Eylül 2015'te Star'da!
Kara Sevda Dizisi Oyuncuları ;

Burak Özçivit
Neslihan Atagül

Bu yazı KesikPeynir İçin Yazılmıştır.


Kara Sevda dizisi fragmanı,Kara Sevda dizisi oyuncuları,Kara Sevda dizisi de kimler oynuyor,Kara Sevda dizisi resimleri,star tv Kara Sevda dizisi,Kara Sevda  ne zaman başlıyor,Kara Sevda hangi tarihte başlıyor
BENZER YAZILAR
İleri
« Önceki
Önceki
Next Post »

Bir "Teşekkür" Yeterli :) Kod ÇeviriciKod Çevirici İfadelerİfadeler